یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
در آکادمی ملی المپیک آغاز شد: چهارمین نشست از ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی "المپیک سولیداریتی"
نشست چهارم از ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی "المپیک سولیداریتی" ویژه مدیران سازمان های ورزشی صبح امروز با حضور شرکت کنندگان دوره در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، در آغاز چهارمین نشست از این دوره آموزشی که به مدت دو روز در آکادمی ملی المپیک ادامه خواهد داشت، شرکت کنندگان دوره در روز نخست به ارائه مطالعه موردی با موضوع منابع انسانی و در روز دوم با موضوع مدیریت مالی خواهند پرداخت.
کلیه شرکت کنندگان پس از آشنایی با مباحث مدیریت منابع انسانی که در نشست قبلی و توسط اساتید دوره با آن آشنا شدند، موظف بودند با انتخاب یکی از عناوین زیر مجموعه این مبحث که به عنوان چالشی در سازمان خود با آن مواجه هستند، مطالعات و بررسی های لازم را انجام داده و به راه کارهایی برای رفع این چالش ها برسند.
شرکت کنندگان دوره در روز نخست، مطالعات موردی (کیس استادی) خود را در این زمینه و برای ارزیابی مدرسین دوره آقایان دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک و دکتر جواد آزمون ارائه کردند.
همچنین مقرر است در روز دوم سرفصل مدیریت مالی در سازمان های ورزشی توسط اساتید نام برده تدریس و طی کارگروهی با حضور شرکت کنندگان دوره بحث و تبادل نظر آموزشی صورت بگیرد.
گفتنی است کلیه شرکت کنندگان موظف خواهند بود تا در نشست تیرماه (پنجمین نشست) مطالعات موردی خود در رابطه با مدیریت مالی سازمان خود را ارائه نمایند.
شایان ذکر است ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی "المپیک سولیداریتی" ویژه مدیران سازمان های ورزشی که یکی از بالاترین سطوح برنامه های مدیریتی المپیک سولیداریتی است، با سرفصل هایی نظیر مدیریت راهبردی، سازماندهی یک سازمان ورزشی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی، بازاریابی و سازماندهی یک رویداد بزرگ ورزشی از اسفند سال گذشته آغاز و تا مهرماه 1398 در آکادمی ملی المپیک ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است در پایان این دوره هفت ماهه، به شرکت کنندگانی که کل دوره را با موفقیت به پایان برسانند، از سوی کمیته بین المللی المپیک دیپلم های ویژه ای با امضاء توماس باخ رئیس (IOC)  اعطاء خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۲
۱۴:۰۰
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 توسط آکادمی ملی المپیک؛ دوره آموزشی تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش های المپیک ویژه معلمان تربیت بدنی آغاز شد
 رئیس آکادمی ملی المپیک: هدف دوره های آموزشی آکادمی، کمک به تحقق اهداف کمیته بین المللی المپیک است
 با حضور رئیس فدراسیون دوومیدانی در آکادمی ملی المپیک: طرح ساماندهی مربیان داخلی دوومیدانی پیگیری شد
 دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: کارگاه پیشگیری از آسیب های ورزشی ویژه رشته های فوتبال و فوتسال
 مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک منصوب شد
 کارگاه انواع روش های تمرین برگزار شد
 تمرینات تیم منتخب فوتبال کودکان حاشیه نشین و کم برخودار در آکادمی ملی المپیک
 با حضور رئیس کمیته ملی المپیک: ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی (المپیک سولیداریتی) برگزار شد
 رئیس کمیته ملی المپیک: نگاه دختران ورزشکار در رویدادهای بین المللی باید به دو چیز باشد نخست کسب سکو و دیگری پر کردن نیمه خالی فضای دختران در ورزش
 توسط آکادمی ملی المپیک: آزمون ورودی دومین دوره مربی تغذیه ورزشی برگزار شد


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام