یکشنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
تیم ملی پومسه دانشجویان به دنبال شکستن طلسم 10 ساله در مسابقات یونیور‌سیاد
ورزشکاران اردونشین تیم ملی پومسه دانشجویی آقایان اعزامی به یونیور‌سیاد ایتالیا، در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی پومسه دانشجویی آقایان که اسفندماه سال گذشته و با حضور 35 پومسه‌کار از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد، 7 ورزشکار جواز حضور در اردوی این تیم را کسب کردند.
استاد حسینعلی نظری سرمربی با سابقه تیم ملی پومسه دانشجویی آقایان در خصوص این آزمون و اردوی تیم گفت: پس  از انجام مسابقات انتخابی، برگزاری شش روز اردوی تمرینی برای ارزیابی فنی این ورزشکاران کافی بود تا کادرفنی تیم با شناخت کافی از اردونشینان، اسامی چهار پومسه‌کار برتر را برای حضور در ادامه اردوهای آماده‌سازی این تیم اعلام کنند.
وی افزود: کوروش بختیار، علی سهرابی و امیر‌رضا مهربان به عنوان اعضای اصلی این تیم و محمدصادق فتوحی یار به عنوان یار ذخیره، دعوت‌شدگان به اردوی آماده‌سازی پومسه آقایان را تشکیل می‌دهند که صبح امروز در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
استاد نظری در خصوص این سوال که اردوهای تیم پومسه دانشجویی زیر نظر کدام فدراسیون در حال پیگیری است گفت: با تفاهم‌نامه همکاری صورت گرفته بین فدراسیون تکواندو و فدراسیون ورزش دانشجویی، اردوهای تمرینی تیم زیر نظر فدراسیون تکواندو در حال برگزاری است. این تمرینات از روز سه شنبه 10 اردیبهشت در خانه تکواندو آغاز شده است و تا 12 تیرماه روز اعزام به ایتالیا محل برگزاری یونیور‌سیاد ادامه خواهد داشت.
نظری با اشاره به اینکه تیم ملی پومسه دانشجویی در بخش آقایان در چهار دوره حضور خود در مسابقات یونیور‌سیاد به چهار عنوان سومی دست یافته است گفت: انتظارات از تکواندو در کشور بالا است امیدوارم اعضای تیم به این خود‌باوری برسند که می‌توانند در ایتالیا با رکورد‌شکنی و شکستن طلسم 10 ساله، قهرمانی را از آن خود کنند.
وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی رشته‌های ورزشی در سال کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو گفت: تیم‌های ملی پومسه حاضر در یونیور‌سیاد علاوه بر اجرای فرم استاندارد باید در فرم ابداعی نیز شرکت کنند که این مسأله کار را برای تیم ایران در مقابله با تیم‌های همیشه مدعی این رشته مانند کره‌جنوبی قهرمان بلامنازع پومسه، چین تاپه، فیلیپین، مکزیک و ایتالیای میزبان بسیار سخت کرده است.

مسابقات پومسه یونیور‌سیاد طی روزهای 16 و 17 تیرماه سال جاری به میزبانی ناپل ایتالیا برگزار خواهد شد. 
۱۳۹۸/۰۲/۱۸
۱۳:۵۳
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 توسط آکادمی ملی المپیک؛ دوره آموزشی تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش های المپیک ویژه معلمان تربیت بدنی آغاز شد
 رئیس آکادمی ملی المپیک: هدف دوره های آموزشی آکادمی، کمک به تحقق اهداف کمیته بین المللی المپیک است
 با حضور رئیس فدراسیون دوومیدانی در آکادمی ملی المپیک: طرح ساماندهی مربیان داخلی دوومیدانی پیگیری شد
 دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: کارگاه پیشگیری از آسیب های ورزشی ویژه رشته های فوتبال و فوتسال
 مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک منصوب شد
 کارگاه انواع روش های تمرین برگزار شد
 تمرینات تیم منتخب فوتبال کودکان حاشیه نشین و کم برخودار در آکادمی ملی المپیک
 با حضور رئیس کمیته ملی المپیک: ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی (المپیک سولیداریتی) برگزار شد
 رئیس کمیته ملی المپیک: نگاه دختران ورزشکار در رویدادهای بین المللی باید به دو چیز باشد نخست کسب سکو و دیگری پر کردن نیمه خالی فضای دختران در ورزش
 توسط آکادمی ملی المپیک: آزمون ورودی دومین دوره مربی تغذیه ورزشی برگزار شد


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام