دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
صبح امروز و در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد: تمرینات آماده سازی سریع‌ترین مرد ایران
حسن تفتیان رکورددار دو 100 متر ایران، که از یک هفته پیش تمرینات خود را برای حضور در فصل جدید دوومیدانی آغاز کرده است، صبح امروز با حضور در آکادمی ملی المپیک به تمرین پرداخت.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، تفتیان که پس از پایان مسابقات و تورنمنت‌های بین المللی سال 2018 میلادی، از هفته گذشته تمرینات خود را برای حضور در رویدادهای پیش رو آغاز کرده است، با حضور در مرکز سنجش زیر نظر مهدی چراغی از کارشناسان بخش بیومکانیک ورزشی آکادمی ملی المپیک به تمرین پرداخت.
تفتیان که چندی پیش در مسابقات دو 100 متر داخل سالن آسیا با ثبت رکورد 10 و 3 صدم ثانیه رکورد آسیا را که در اختیار خود او بود شکست گفت: از هفته گذشته و تا روشن شدن تکلیف مربی اختصاصی، تمرینات خود را به صورت انفرادی آغاز کرده‌ام تا از شرایط خیلی خوبی که طی سال گذشته و در تورنمنت‌های مهم آسیایی و جهانی داشتم دور نشوم.
تفتیان که آکادمی ملی المپیک را بهترین مکان برای انجام تمرینات قهرمانان ملی می‌داند درباره حضور خود در این مجموعه گفت: آکادمی از لحاظ محیط و جو قهرمانی، امکانات سخت‌افزاری به‌روز شده و همچنین مربیان و کارشناسان متخصصی که در اختیار دارد، باعث می‌شود که اولین گزینه من و خیلی از قهرمانان ملی دیگر برای انتخاب محل تمرین باشد.
حسن تفتیان در پایان و در خصوص مهمترین رویدادهای پیش رو در فصل جدید دوومیدانی گفت: اردیبهشت و مهرماه سال 98 به ترتیب مسابقات قهرمانی آسیا و جهانی قطر را پیش رو دارم و در کنار این دو رویداد، در مسابقات لیگ الماس و word challenge شرکت خواهم کرد.
۱۳۹۷/۰۹/۰۷
۱۲:۳۱
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 رئیس آکادمی ملی المپیک در مراسم افتتاح نخستین دوره آموزشی مربی تغذیه ورزشی: تغذیه در فرآیند پرورش استعدادها و رسیدن به اوج و قهرمانی نقش بسیار مهمی دارد
 آزمون ارتقاء درجه داوران کشتی ممتاز کشور در آکادمی ملی المپیک
 مراسم افتتاحیه دوره تخصصی مربی تغذیه ورزشی با حضور دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود
 قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مورخ 13 بهمن ماه 1397 در دوره مربی تغذیه ورزشی:
 آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 نخستین کارگاه آموزشی متوسطه تاریخ شفاهی ورزش ایران برگزار می‌شود
 دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 تیم منتخب فوتبال نوجوانان باشگاه ورزشی پرشین (وابسته به جمعیت امام علی ع) در کارگاه‌های آموزشی و تست‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند
 نخستین کارگاه تاریخ شفاهی ورزش ایران(متوسطه)
 با حضور دکتر صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک؛ مراسم افتتاحیه دپارتمان‌ پیشگیری از آسیب‌های ورزش و دپارتمان قلب ورزشی برگزار می‌شود


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام