شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
جهت حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا: آغاز تمرینات آماده سازی تیم ملی کبدی در آکادمی
صبح امروز اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی با حضور اردونشینان و اعضای کادر فنی این تیم در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.
 به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 22 ورزشکار حاضر در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی که تمرینات آماده سازی خود را جهت حضوری قدرتمند در بازیهای آسیایی جاکارتا از اواسط بهمن ماه با حضور 40 ورزشکار آغاز کرده اند، از صبح امروز تمرینات خود را در آکادمی المپیک آغاز کردند.
نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم طی روزهای 19 لغایت 28 بهمن ماه با دعوت از 40 بازیکن منتخب و به میزبانی شهر انزلی برگزار شد که پس از آن و به تشخیص کادر فنی ، 22 بازیکن برتر این اردو به دومین مرحله از اردوها دعوت شدند.
تهران میزبان دومین مرحله از اردوهای تیم کبدی است که تمرینات این مرحله از 12 اسفندماه و پس از انجام آزمونهای آمادگی جسمانی که  در مرکز سنجش و توسعه قابلیتهای جسمانی آکادمی ملی المپیک از اعضای این تیم گرفته شد، در مجموعه ورزشی بعثت تهران آغاز و ملی پوشان کبدی باز پس از یک هفته از صبح امروز تمرینات خود را از مجموعه بعثت به آکادمی ملی المپیک انتقال و اردوی شبانه روزی خود را تا 25 اسفندماه ماه در این مجموعه پیگیری می کنند.
گفتنی است مرحله سوم از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی نیز از روز چهارم فروردین ماه در شهرستان آمل آغاز و به مدت 8 روز به طول خواهد انجامید .
شایان ذکر است کبدی بازان اردونشین در صورت موافقت فدراسیون، سال آینده و تا پیش از شروع بازیهای آسیایی 3 بازی تدارکاتی را در مقابل تیم های قدرتمند هندوستان، پاکستان و کره جنوبی برگزار خواهند کرد.
اسامی ورزشکاران تیم ملی کبدی در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم را این نفرات تشکیل می دهند :
هادی تاجیک، ابوذر مهاجر، محمد اسماعیل مقصودلو، محسن مقصودلو، محمد تقی پایین محلی، هادی حاجیلری، محمد ملاک، محمد کاظم ناصری، میثم عباسی، فاضل اتراچالی، ابوالفضل مقصودلو، هادی اشترک، محمد اسماعیل نبی بخش، امیر حسین محمد ملکی، محمد امین نصرتی، محمد قربانی، سعید غفاری، حمید میرزایی نادر، جمال عباسی، محمدرضا شادلو، افشین جعفری و عماد صداقت نیا.
گفتنی است کادر فنی تیم ملی کبدی را علاوه بر غلامرضا مازندرانی سرمربی این تیم، وحید خراقانی ( مربی )، وجیه الله شهری (بدنساز ) و اسدالله کبیر مدیر تیم های ملی کبدی تشکیل می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶
۱۲:۵۳
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 به منظور حضور در بازی‌های المپیک جوانان 2018: هوگوپوشان نوجوان دختر تست دادند
 فراخوان حضور در پروژه تدوین تاریخ شفاهی ورزش ایران
 آزمون پایانی بیست‌و‌چهارمین دوره مربی بدنساز برگزار شد
 با حضور در آکادمی ملی المپیک: پشتوانه‌های تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر تست دادند
 به منظور حضور در مسابقات جهانی: اعضای تیم ملی اسکی آلپاین تست آمادگی جسمانی دادند
 برگزاری آزمون پایانی بیست‌و‌چهارمین دوره مربی بدنساز
 مرکز مشاوره و مهارت‌های ذهنی آکادمی ملی المپیک برگزار کرد: کارگاه بازی‌های تمرکزی در تیم‌های ورزشی
 برنامه های آموزشی مرکز مدیریت ورزشی در سال 1397
 هجدهمین دوره بازی های آسیایی- جاکارتا: تیم سوارکاری کشورمان در بخش پرش تیمی با قرار گرفتن در رده یازدهم مقدماتی، راهی مرحله نهایی شد.
 هجدهمین دوره بازی های آسیایی- جاکارتا: رقابت دوی 3000 متر با مانع بازی‌های آسیایی آغاز شد و نماینده کشورمان با رقبای خود به رقابت پرداخت.


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام